Vsmart Extensions

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów gazowych, pośród których można wyróżnić szafki i skrzynki gazowe, gazomierze oraz reduktory i dysze.

Nasz sklep bierze czynny udział w pomocy mieszkańcom Poznania w przezbrajaniu (przezbrojenie = dostosowanie urządzeń do nowego rodzaju gazu) urządzeń gazowych, wspieramy poznańskie gazownictwo.

Czy wymiana gazu w Poznaniu wiąże się z przestawianiem urządzeń na nowy gaz? Tak, urządzenia gazowe, takie jak kuchenki, kotły grzewcze i piece kąpielowe (junkersy) muszą być przystosowane do gazu wysokometanowego. Czasami potrzebna jest również zmiana planików gazowych lub też niektórych części do kuchenek. Taka zmiana pozwoli nam na zaoszczędzenie na rachunkach. Zapraszamy do naszego sklepu, w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, a także w celu konsultacji w wyborze odpowiednich artykułów gazowych.


powiązane słowa kluczowe: akcesoria, gazowe, skrzynki, szafki, reduktory, reduktor, przezbrojenie, przezbrajanie, wymiana, gaz, gazu, zamiana, poznań, sklep, poznaniu, dysze, dysz, części, palniki, gazownictwo, gazomierze, gazomierz
 
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu instalacyjnego:


Mikas na Facebook